28 Ağustos 2015 Cuma

ojelerim

 
 
selam benim son derece kıymetli takipçi dostlarım. sizlere yeni bir yazı stiliyle merhaba diyorum. nasıl bir şey olduğunu ben de bilmiyorum, çünkü sayfamdaki ve yazı stilimdeki tüm değişiklikleri blok danışmanım adasehir adasehiroğlu' na borçluyum. :)) kıymetli dostum siz beğenesiniz diye her türlü çabayı gösteriyor. çünküm ben son derece üşengeç bir insanım. bu blokculuk işi de sabır istiyor. mesela ben boşu boşuna yazıyomuş gibi hissediyorum, çünkü yazılarımı sadece kıymetli dostum adasehir'in okuduğunu düşünüyorum. olsun canınız sağolsun. neyse efendim.
sizlerle çok uzun zamandır görüşemiyorduk. benim açımdan son derece yoğun geçen bir sezon oldu. bir oh diyemedik hani.
görüşmeyeli iyiyim ben. şu an kulağım çınlıyor. hanginiz beni anıyorsunuz??
sadece sinek ve böcek ısırıklarından şikayetçiyim, bacağım mosmor oldu. ne zamana geçer izler bilemiyorum. onun dışında sizinde bildiğiniz gibi bu yaz yandık. böyle bir sıcak yok yahu. ben korkumdan köye kaçtım. düşünün medeniyetten uzaklaştım resmen. dağ adamı oldum.
amannnnn
bi türlü konuya gelemedim. bu cici ojeyi ben çok beğendim. efendim ben ojede koyu bordo ve frenç seviyorum. şu ikinci yanlış yazmadım muhtemelen. cahilliğime verin. söylediğim gibi yazdım işte. doğrusunu siz öğretirsiniz bana. frenç??
artık yeni favorim nüde tonları. anammm çok datlı duruyorlar yeaa. pastelin bu sene rujlarıyla ojelerinin rengisi çok çok ciks canlar. bi bakın değerlendirin bakalım. öptüm sizi. muahh

1 yorum:

  1. Yaz sen kuzucum, okurum ben :)
    Ojenin rengine bayıldım bayıldım :) Nude tonları bence çok şık duruyor ve hemen hemen her kıyafete de uyuyor.

    YanıtlaSil

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...